Vladimir a co s vodicom ktory jazdi na n-radiu ,,uz 2 krat nedodrzal odchod od mestkeho uradu vecer o pol jedenastej,,vzdy tam dosiel o 2minuty neskor a ja som nestihol do brancu bus ? diky
Na zachádzanie poslednej L21 k Metru bude nevyhnutné podať si žiadosť na Mesto. Sami "Metráci" priznávate, že vás nie je veľa (tak do 5 tuším). Lepšie to teda bude urobiť pod záštitou objednávateľa.
Len škoda, že aj tá posledná 21 z Lužianok cez víkend nebude zachádzať k Metru, aj keď na druhej strane dúfam, že už čoskoro autobusy z Metra nebudem mať dôvod vôbec využívať.
akurat som pozeral pocet klbakov v BB a tam ich maju myslim nejak okolo 30 kusov takze ked si vravel ze nam chyba tak asi 8 kusov tak mi vychadza rovnaky pocet..ved na take velke mesta je aj treba take mnozstvo...ale oni maju len Karosy ale maju ? nevadi mi si pockame na novucicke SOR NB18 ☺
Vladimír