Reply on: Vladimír #6336:
akurat som pozeral pocet klbakov v BB a tam ich maju myslim nejak okolo 30 kusov takze ked si vravel ze nam chyba tak asi 8 kusov tak mi vychadza rovnaky pocet..ved na take velke mesta je aj treba take mnozstvo...ale oni maju len Karosy ale maju ? nevadi mi si pockame na novucicke SOR NB18 ☺
mikeBoss