Vladimir: na Mostnej ulici casto vidim na zastavkach DAB stat vozidla. Jednemu som sa spytal, ci vie ze stoji na zastavke a on ze si nevsimol ze kde je znacka. Nebolo by dobre namalovat tie cik-cak ciary aby bolo jasne vidno kde je zastavka? Niektore zastavky to maju a ine nie- treba to poriadne urobit vsade.
DON má teda pravdu, mal tam byť klbák. Prečo nebol neviem, niekde sa zrejme stala chyba.
Vladimír