Reply on: romannitra #6082:
Ani poriadne neviem. Kolóny boli pocitvé zo všetkých možných strán. Podľa informácií od kol. dispečera ešte o 10-tej doobeda (inak sedlo = útlm dopravy?) si L4 skracovala jazdnú dobu mimoriadnym odklonom cez Šindolku, lebo obchvat bol zaprataný až za zjazd z dražovskej cesty.Ikarus s plánovaným spojom L8 o 5.13 h z Gorazdovej dnes pre poruchu z garáže nevyšiel, tak šli ako náhrada dva malé busy, jeden od Gorazdovej a druhý len od Tesca.

ex13sk