Reply on: TeBeCe #9:
Možno by ani nemusela byť mladá, len aktívna
no zisla by sa mi tu taka aktivna mlada krv ako mame na dispecerovi :o) :o)
potom to cele okomentujem.
a dufam, ze sa tu zastavi aj niekto z Nitry 
Kami