Reply on: Vladimír #5974:
ja som sa chcel spytat ci sa budu kupovat nejake klbove autobusy.teda take nieco ako Citelis ci predtym skusany SOR NB 18 City viem ze tento autobus sa spusta len to vyroby ale pocul som ze v cechach si ho uz nejake mesta objednali teda ci aj Nitra planuje nejake dlhe autobusy a tym postupne vyradenie Ikarusov
mikeBoss
bus cislo 24 zastavka Hviezdoslavova 4 cas 22:49- novy bus SOR prestriekany- predny panel ma asi poruchu. Svietila silno len asi polovica a blikalo to ako pokazeny neon...
Asi tolko z mojich postrehov na dnes