V našej Nitre to ide všeobecne dole vodou.Primátor nášho mesta je žiaľ,len super dobre plateným učiteľom a tárajom.Jeho neschopnosť je zrejmá na každom kroku.Rozbité cesty,chodníky,špinave mesto,chýbajúca zamestnanosť,nevyhovujúce cesty,rozbité železničné priecestia,nulová investičná výstavba a MHD ho vôbec nezaujíma.Hlavné je,že za naše peniaze si kúpil nové auto,ktoré je v prípade zlého zaparkovania za ním,chránené mestskou políciou.
Načo tohto človeka vôbec živíme ?
Načo tohto človeka vôbec živíme ?
ale aj tak vždy lepšie ako nejaká stará prehnita Karosa...
TeBeCe
Vladimir: aj autobusy mozu ist bez nafty - napr. na vodik alebo plyn