Reply on: S499.1023 #4740:
názov Barónka dostala od samotných strojvodcov, nakoľko prvotné problémy s týmto radom boli aj také, že sa nevedeli ráno dostať do súpravy, a tak si museli pokľaknúť a núdzovými ťahadlami ich otvoriť. Toto bolo všeobecne ponímanie ako "klaňanie", preto jej začali hovoriť Barónka... ale to som asi poriadne OT ?
Dušan