Reply on: vjMTV #4112:
Nechcem ti kaziť tvoje melancholické chúťky,ale nesmieš zabudnúť najmä na to,že pokial existovala SAD Nitra š.p.,resp.SAD Nitra n.p.tak bola fúra vecí o moc jednoduchšia.Napríklad,taký detailíček nepatrný-dotácie.Ak by som ťa vtedy poslal nakúpiť určité množstvo vecí s 500-kou,tak dnes by si mi z toho množstva vecí,za 500sk doniesol iba také úbohé torzo.Verím,že si ma pochopil správne.Alebo napr.16-ka,mne sa vždy zdala táto linka,asi tak pre 5 ľudí v priemere.A aj dnes sú,z môjho uhla pohladu,ešte 2 linky,ktoré by som zlikvidoval,nakolko sa prekrývajú s inými.Toť,skromný názor . . .
A k tej linke ak mesto neda viac penazi na mhd tak asi nebude.
Papyr