Reply on: M #3989:
kedysi mávali na MSCPV ozaj pekné výstavy všelijakých nezvyčajných rastlín,ale odkedy sa tam započali reštitučné záležitosti,tak to tam intenzívne pustne.Mám pocit,že v súčasnej dobe tam nerastie už nič také,čo by sme nenašli kdekolvek u nejakej babky korenárky v Majcichove
bubboo