Reply on: S499.1023 #22341:
Ale aspoň by bolo fajn zariadiť, aby sa STOP za každých okolností rozsvietilo nad všetkými dverami a napokon nad všetkými aj zhaslo, hlavne pre dobro menej stabilných ľudí, obzvlášť keď sa musia za stopkou postaviť.
henko151
Ak myslíš to že bol stlačený vpredu dopytové tlačidlo a nezhaslo po otvorení zadných dverí, tak je to preto lebo tým sa otvarajú prvé dvere.
A ak myslíš že ste stáli na zastávke a žiadne dopytové tlačidlo nesvietilo, tak to je preto že ono svieti iba keď ho niekto stlačí, a preto si ho nemohol vidieť svietiť.
Riešiť sa do dá buď otváraním prvých dverí aj na výstup alebo odpojeným stopiek vpredu, alebo prelepeným nechutnou páskou.