Reply on: Ričard #21630:
Len to nie tie bratislavské hlásenia typu exit for the open-air market a podobne fakt nepotrebujeme.
Inak Vladimír? (pokiaľ ti môžem tykať,) Bol som minulý týždeň v stredu v Arrive na stanici, mal som problém s Novozámockou kartou, že potrebujem vymeniť kartu, lebo mi nefunguje v niektorých mestských autobusoch, to tebe volala slečna za okienkom? Podľa toho, čo si písal tu na imhd v diskusii odhadujem že si to bol ty ?
Ričard