Za par dni by si zvykli na tu zmenu , vždy keď by sa malo zmeniť niečo v MHD sú všetci 100rokov za opicami na každú zmenu hneď každý reaguje negatívne a to som napísal len jeden nápad ktorý mám
a načo by to bolo dobré? len by to zbytočne zmiatlo ľudí takéto prečíslovanie.. netuším, prečo by malo niekomu z cestujúcich vadiť, že nie každé číslo je obsadené
tento istý prípad je ešte na jednej Sorke BN 9,5. Neviem teraz naspamäť evč ale proste má staré rozhranie informačného systému a taktiež má ten nápis Klokočina "rozhádzaný" ako 206EX
SiTy