Discussion Forum › General Discussion

Add post

Add reply

Edit comment

Login
Password
You can attach up to 5 files in JPG, PNG, GIF and PDF format (max. 32 MB). You can add description to each file. By uploading files you agree with Terms of use.
Reply on: KORAK #20029:
Predbehol si novinku, bol vyradený.
Reply on: KORAK #20029:
pochybujem že bude ešte jazdiť. Naposledy som ho videl niekedy na jeseň 2012.
Čo je s Citybusom (NR-064GM)? Bude ešte jazdiť alebo bude vyradený?
Štastný nový rok ktorý príde už o pár minút želám celej Arrive a spoludiskutujúcim, nech máte veľa štastia, zdravia a snáď sa budúci rok nejaké nové autobusy zadaria.Všetkým vodičom prajem veľa štastne najazdených kilometroch v budúcom roku.
S pozdravom
henko151
Reply on: neznamy19871200 #20023:
U dopravcu ta poslu prec s tym, ze oni jazdia len to, co maju...
Reply on: neznamy19871200 #20024:
Myslíš toto: http://evidencia-dopravcov.eu/dopravca/100

neznamy19871200

Reply on: BLUTO #20021:
a nevieš najsť dopravcov pre Nové Zámky autobusy

neznamy19871200

Reply on: mgun4 #20022:
budem sa sťažovať priamo u dopravcu alebo primatorovi prečo nezavedu viac liniek niesom spokojny zo zmenami cestovnych poriadkov to je hamba pre celé Nové Zámky tolko málo autobusov chodi
Reply on: BLUTO #20021:
Tie ale nejazdia v Nitre..
Reply on: neznamy19871200 #20019:
Priamy nie. Musis osobakom napriklad do NZ a od tadial ano. Pozri na cp.sk

neznamy19871200

Reply on: mgun4 #20016:
nevieš chodi vlak z Nitry do Bratislavy?
Je pravda, že Arriva Nitra ešte vlastní 2 autobusy Karosa B 932?
Reply on: neznamy19871200 #20013:
A nespravila ich ta Arriva kvoli tomu, ze mesto si objednalo-zaplatilo menej vozokilometrov? A zase..Nitra je vacsie, krajske mesto. Preto tu chodi viac dialkovych liniek. A este stale mozes ist z NZ vlakom..Z Nitry jazdia len osobaky do Novch Zamkov, Suran a Leopoldova. Za to zo Zamkov sa dostanes aj do Prahy priamo vlakom...?
Skus pisat aspon bodky za vetami. Neda sa v tom orientovat...
Reply on: neznamy19871200 #20009:
dosť odveci ten tvoj komentár. Nič v zlom
Reply on: neznamy19871200 #20013:
Prosím sťažuj sa na najvyššom oddelení ARRIVA NEWCASLE . . . ich svet, ich biznis ...

Diaľkové linky Nové Zámky:
http://www.arrivanz.sk/page-5/dialkove-linky/

... podľa teba ten druhý autobus nechodí, ale jazdil do Veľkých Kapušian. Ten bol pred viac ako rokom zrušený.

neznamy19871200

Reply on: 810zssk #20012:
ani tak som neni celkovo spokojný zo zmenami ktoré spravila ARRIVA Nové Zámky a vieš prečo lebo u nás nechodia žiadne Dialkové Linky chodia iba dve JEDEN Autobus chodi do žiliny cez Nitru a druhy autobus chodí do Velkých Kapušian to je zaujimave že ked chodievam do nitry tak u vás kolko tých dialkových Liniek chodí
Reply on: neznamy19871200 #20011:
Chapes ze o tom nerozhoduje Arriva? Jazdi sa tolko kolko si mesto objedna.

Change view

Structure
Order
Posts on page
Date and time of posts

Search in topic

Search text
Date from
Date to
You can search for more expressions divided by the space.
Guidance for advanced search can be found here.