Reply on: mgun4 #20010:
ja viem že je Nitra väčšie mesto ale zase jeden spoj aby chodil z tesca cez sobotu nedelu a čas16:32 to je malo tam pracuju ludia aj tie obchody na okolo potom sa nemaju ako dostať domov musia si platit taxiky to je na hambu sveta
mgun4
Stazovat na na mesto sa mas preto, lebo mesto si objednava MHD u Arrivy...
KORAK: Nespominalo sa tu, ze je na diely?