Reply on: KORAK #19950:
Naozaj myslíš, že to niekto vie?
Stratil som čipovú kartu a neviem sa dopátrať na oficiálnych stránkach čo treba k vybaveniu novej, koľko stojí vybavenie a podobne. Veľmi pekne ďakujem za vašu odpoveď. ?
.. vedel by si povedat aj na najblizsie dni? Dnes som nemal sancu stihnut ju.. :-\
Kedy presne to bude, nevie nikto. Malo by to byť ale tak, ako je uvedené v novinke, teda ešte v priebehu novembra.
MacT
http://www.fithall.sk/rest/magazin/30-10-Zdravie-a-zivotny-styl/3308-cviceni_MHD.html