Reply on: plonk #197:
......viem, že Ikarusy sa majú postupne vyraďovať z prevádzky.......
dovolim si zacitovat z jedneho dnesneho prispevku v BA fore: " Ikarusy sú maďarské autobusy a v Maďarsku sa nikdy v MHD nekúrilo" 

Vladimír
Re #172 TeBeCe: Ak sa jedná o displeje R&G, obávam sa, že deliť text do riadkov nedokážu.
Re #181 TeBeCe: Nechcel som sa do v BA fóre miešať, ale keď to už vyťahuješ aj tuto... --> Aj v Prešove celkom pravidelne nastupujem do príjemne vyhriateho Ikarusu. Ntvrdím, že som nikdy nešiel v ľadovo chladnom Ikaruse, ale nie sú výnimkou ani dobre vykúrené vozy.