Vladimír, vrátim sa ešte k tým závorám na autobusovej stanici: Po zhliadnutí reportáže, v ktorej hovoril Tvoj kolega a na ktorú upozornil SITY, chápem to dobre ak poviem, že tie závory neslúžia na nič iné len na to aby do priestoru stanice nechodili vozidlá, ktoré nemajú tam čo robiť.
Čiže čiste teoreticky: Ak by som so svojim autom vošiel do priestoru stanice napriek zákazovej značke a keďže nie som bus VT a nemám ani čipovú kartu Veolie, tak by som musel s hanbou prísť za niekým aby mi otvoril závoru a musel znášať následky za nerešpektovanie dopravnej značky na vstupe?!
Zámerne hovorím len o vozidlách, pretože chodcom ťažko zabrániš aby niekde nevstupovali a tým ich je ťažko ich ochrániť pred autobusmi. Takže o obsahu druhej vety druhá veta v SITYHO príspevku sa dá polemizovať.
Čiže čiste teoreticky: Ak by som so svojim autom vošiel do priestoru stanice napriek zákazovej značke a keďže nie som bus VT a nemám ani čipovú kartu Veolie, tak by som musel s hanbou prísť za niekým aby mi otvoril závoru a musel znášať následky za nerešpektovanie dopravnej značky na vstupe?!
Zámerne hovorím len o vozidlách, pretože chodcom ťažko zabrániš aby niekde nevstupovali a tým ich je ťažko ich ochrániť pred autobusmi. Takže o obsahu druhej vety druhá veta v SITYHO príspevku sa dá polemizovať.
Pilgrim