Reply on: S499.1023 #1815:
Na konkrétnom rokovaní som nebol a s ukom sme nemali veľa času na vysvetľovanie. Ja osobne to beriem tak, že sa im to asi zdá príliš krátka doba na rozhodnutie o takej závažnej zmene tarify. Je mi len ľúto, že s turistickými lístkami premeškáme letnú sezónu. Hlavne však dúfam, že predplatné lístky schválené budú. Hoci aj o pár mesiacov neskôr, ale hlavné je, aby boli.Re #1816 VLK: Ak som zle informoval, ospravedlňujem sa. Na čipové karty nie som odborník. Preto ani nedokážem posúdiť, prečo R&G stanovili platnosť kartu na takúto dobu. Ja by som tiež prijal, keby takéto obmedzenie byť nemuselo. Ale v tomto prípade je smerodajné vyjadrenie dodávateľa.
M
A mozete aktualizovat ten subor CP na stiahnutie?Lebo v starom CP na stiahn.napr.: konkretne 1-mala chodit aj v SO-Ne a po druhej aktual.uz nie.Navyse ste pisali,ze obce este len tento tyzden podpisali zmluvu o MHD a tiez ze ste upravili spoje na Chrenovu atd...Dakujem