Inak čo sa tej ex. NR-176AP týka na tej rozlúčke jej nejako dostť ťažko išiel motor a mal aj blbý volnobeh.. Vodič radil prevodové stupne 2rukami
Bohužial som sa kvôli chorobe nemohol dostaviť
Ak sa smiem spýtať čo je s Karosou B732 (NR-198AP) Tu sa píše,že ešte nie je zošrotovaná.. ďakujem za odpoved
KORAK