Ja by som si túto námahu nedával. Keď je niekto hnilý a namiesto toho aby hľadal riešenia tak hľadá len sťažnosti, nezaslúži si ochotu ostatných = môj pohľad.
Vladimírovy skus si po 20 hod sadnut do autobusu a presunut sa z mlynariec na chrenovu ked si uz ten integrovany cestovny poriadok vytvoril domou cestuje hodinu co musim cakat na spojenie dalej a myslim ze nie som sam. podla teba je to OK ?
prosím vás, mohli by ste posunúť bus 30 smer Párovská-Pod Zoborom o 3-5 minút skôr, alebo bus 2 smer Mlyny-Amfiteáter o 3-5 minút neskôr, aby som mohla normálne prestúpiť
na zastávke Pod Zoborom z 30 na 2
(napr. v zime a pľušťi alebo keď mám ťažkú tašku) a nemusela som ísť peši?
Alebo keby nadväzovali aspoň busy 1 alebo 9 na tú 30.... úplne stačia ranné busy od 7 do 9 hod!!
prosím vás, mohli by ste posunúť bus 30 smer Párovská-Pod Zoborom o 3-5 minút skôr, alebo bus 2 smer Mlyny-Amfiteáter o 3-5 minút neskôr, aby som mohla normálne prestúpiť
na zastávke Pod Zoborom z 30 na 2
(napr. v zime a pľušťi alebo keď mám ťažkú tašku) a nemusela som ísť peši?
Alebo keby nadväzovali aspoň busy 1 alebo 9 na tú 30....
pavuk