Discussion Forum › General Discussion

Add post

Add reply

Edit comment

Login
Password
You can attach up to 5 files in JPG, PNG, GIF and PDF format (max. 32 MB). You can add description to each file. By uploading files you agree with Terms of use.
Reply on: Pilgrim #17644:
To akože dvojposchodový autobus? Tak ten si vidieť nemohol.
Reply on: irizar #17649:
ako vidím tak Veolia okrem značky SOR iné značky autobusov proste nepozná
Reply on: Pilgrim #17648:
Lebo je to do slovenskych pomerov absolutne nevhodna sotohracka, a navyse smejd?
Reply on: S499.1023 #17646:
a prečo nie?
Reply on: S499.1023 #17646:
Akozhe pr3czo? Lebo takyyy w NR eshte neyazdiii... ? ? ?
Reply on: Pilgrim #17645:
Prečo by sa mal kupovať?
Reply on: mathulo93 #17642:
ja keď som bol včera vonku tak som nahliadol do vozovne a zostal som dosť prekvapený že som tam zbadal dvojposchoďák.
Reply on: mathulo93 #17642:
V sobotu jazdil v rámci otvorenia letnej turistickej sezóny na trase Svätoplukovo nám. - Dražovce a späť. Jeho ďalšie nasadenie je v štádiu riešenia.
V susednej prešovskej diskusií sa objavila informácia, že do Nitry prišiel Troliga Bus Sirius. Kedy a kde sa bude dať stretnúť?
Reply on: MacT #17640:
Tož tak...nie všetko je dokonalé,ale riešenie sa dá nájsť vždy...
Reply on: M #17639:
Ja by som si túto námahu nedával. Keď je niekto hnilý a namiesto toho aby hľadal riešenia tak hľadá len sťažnosti, nezaslúži si ochotu ostatných = môj pohľad.
Reply on: pohotovost #17638:
Neviem teda či je to hodina, ale:

L18 zo ŽST. Mlynárce 20.00 -prestup v centre na L32 20.17 v cieli Gorazdová 20.25

L21 zo ŽST. Mlynárce 20.14 -prestup na Štúrovej na L30 20.23 v cieli Gorazdová 20.37

L18 zo ŽST. Mlynárce 20.32 -prestup v centre na L6 20.44 v cieli Gorazdová 20.56

Zdá sa, že existujú aj kratšie spojenia ako hodinové...
Vladimírovy skus si po 20 hod sadnut do autobusu a presunut sa z mlynariec na chrenovu ked si uz ten integrovany cestovny poriadok vytvoril domou cestuje hodinu co musim cakat na spojenie dalej a myslim ze nie som sam. podla teba je to OK ?
Reply on: keyboard #17633:
Pochybujem, že sa zatvoria ústa frfľošom, či to bude tak alebo onak.
prosím vás, mohli by ste posunúť bus 30 smer Párovská-Pod Zoborom o 3-5 minút skôr, alebo bus 2 smer Mlyny-Amfiteáter o 3-5 minút neskôr, aby som mohla normálne prestúpiť
na zastávke Pod Zoborom z 30 na 2
(napr. v zime a pľušťi alebo keď mám ťažkú tašku) a nemusela som ísť peši?
Alebo keby nadväzovali aspoň busy 1 alebo 9 na tú 30.... úplne stačia ranné busy od 7 do 9 hod!!
prosím vás, mohli by ste posunúť bus 30 smer Párovská-Pod Zoborom o 3-5 minút skôr, alebo bus 2 smer Mlyny-Amfiteáter o 3-5 minút neskôr, aby som mohla normálne prestúpiť
na zastávke Pod Zoborom z 30 na 2
(napr. v zime a pľušťi alebo keď mám ťažkú tašku) a nemusela som ísť peši?
Alebo keby nadväzovali aspoň busy 1 alebo 9 na tú 30....
Reply on: keyboard #17633:
Teraz ma napadlo, velmi pekne je porovnanie s DPMB. Tam to funguje na 100%.
Reply on: MacT #17623:
MacT, ak to dokáže pochopiť cestujúca verejnosť všade inde vo svete, tak snáď v Nitre nie je menej vyspelá, či vari áno? ?
Reply on: MacT #17623:
Až budú, tak bude situácia iná. Zatiaľ nie sú.

Change view

Structure
Order
Posts on page
Date and time of posts

Search in topic

Search text
Date from
Date to
You can search for more expressions divided by the space.
Guidance for advanced search can be found here.