Ano som aj ja za nocne linky v NR. Nase mesto si to zasluzi je dost velke takmer ako BA v 80rokoch.Som za sprehladnenie liniek MHD v NR .Kedze uz od nazvu Mestska hromadna doprava ma jazdit hlavne po meste a nie takych 10 a viac km od mesta.Priklad zrusil by som linky c.3,5,20,21,27 a dal ich jazdit po centre.Su ulice a casti v meste kde MHD nejazdi vobec hlavne stare mesto.Su tu zase stratove linky len im staci upravit trasy.