Discussion Forum › General Discussion

Add post

Add reply

Edit comment

Login
Password
You can attach up to 5 files in JPG, PNG, GIF and PDF format (max. 32 MB). You can add description to each file. By uploading files you agree with Terms of use.
Reply on: bubboo #3948:
Toto riešenie sa mi pozdáva ? ,niečo na tom je... Na najbližšej porade by si to mal navrhnúť ? .
Reply on: 155 #3947:
vývoj brácho,vývoj!asi sa tak stalo,v rámci nejakého toho projektu o neustálom zvyšovaní vzdelanostnej úrovne pracovníkov spoločnosti SAD Nitra.Ja mu to len kvitujem,operatívne sa takto dajú odstrániť mnohé nedostatky vzniknuté"za provozu" .No ne?
Reply on: bubboo #3946:
Nepopieram,ale že by sa prestrieľal až k wapu?
Reply on: 155 #3945:
. . . . sso,je pedant.Ten rekondičný pobyt na medzimestskej mu asi prospel:-)
Reply on: 155 #3944:
Hm, nejako sa to opraviť nepodarilo... ?
Reply on: Vladimír #3942:
OPRAVA - Vieš si predstaviť, ako ****sso na konečnej wapuje??? ? ? ?
Reply on: Vladimír #3942:
Vieš si predstaviť ,ako ****sso na konečnej wapuje??? ? ? ?
Reply on: vjMTV #3941:
No neviem či osádka vozidla číta cez wap toto fórum, ale keď som asi dve hodiny po Tvojom príspevku na linke č. 21 daným vozidlom cestoval, tabuľky mal riadne osadené.
preco connex bus karosa nema oznacenie linky v poslednej dobe linka 21 aj vzadu ked nato ma miesto? to male cislo je zastrcene za tretimi dverami... p.s. kedy uz bude ok to oznacovanie???
Dnes o 7.45 asfaltéri zahájili práce v Mlynárciach ? ? ?
niekto umrel?alebo len držíme Bobríka mlčanlivosti?
Reply on: Vladimír #3936:
A ako oznacniky s CP na zastavkach nazyvali NAVESTIDLAMI atd., atd.... Boli to fakt borci...
Reply on: Vladimír #3936:
tak to bol vážne retardovaný koncept.Hlavne bolo pekné ako tam odpísali napr.Mlynárce a iné mestské časti.Skutočne profesionálne a maximálne sofistikované 🙂
Reply on: anfi #3934:
Pokiaľ ide o MAD, neviem ako, ale páči sa mi jeho (aj keby len) vízia viac ako tá o 30-tich autobusoch a 50-tich vodičoch, čo sme počúvali ešte celkom nedávno.
Reply on: M #3912:
nech sa lubi
Reply on: anfi #3932:
aspoň je sranda . . .
Reply on: 155 #3931:

ale mohli potom vyhrať IQ test národa ????
?
? ? ?
Reply on: bubboo #3930:
Nie, nemýliš!!!....... ? Ale bol to zážitok. Len nechápem, prečo sa čudujú, keď v nejakej ankete výskum ukáže , že ľudia polícii nedôverujú... ?
Reply on: 155 #3929:
tak neviem,ale nejak som nadobudol dojem,že hneď viem koho myslíš.Na 1000%sa nemýlim.:-)

Change view

Structure
Order
Posts on page
Date and time of posts

Search in topic

Search text
Date from
Date to
You can search for more expressions divided by the space.
Guidance for advanced search can be found here.