Bezplatné vydávanie čipových kariet počas ETM 2021 (16. - 22.9.2021)

Dopravca pripravil aj sútaž o kredity na čipové karty.

Od 16. do 22. septembra 2021 sa bude konať tradičné podujatie Európsky týždeň mobility (ETM), do ktorého sa opäť zapojí aj dopravca Arriva Liorbus spolu so Žilinským samosprávnym krajom s cieľom podpory využívania verejnej dopravy.

Dopravca Arriva Liorbus bude v termíne od 16. do 22. septembra 2021 vydávať nové čipové dopravné karty cestujúcim bezplatne. Cestujúci si môžu novú čipovú kartu vybaviť v zákazníckych centrách Arriva Liorbus na autobusových staniciach v Liptovskom Mikuláši, Ružomberku, Dolnom Kubíne, Námestove a Trstenej, prípadne cez e-shop. S čipovou dopravnou kartou je cestovanie autobusmi lacnejšie než pri platbe cestovného v hotovosti. Zároveň odpadá potreba manipulácie s hotovosťou, čím sa znižuje riziko prenosu nákazlivých chorôb.

Dopravca zároveň pripravil súťaž pre cestujúcich, ktorí si počas ETM 2021 dobijú kredit na svoju existujúcu, alebo novovydanú čipovú kartu v minimálnej výške 10 €. Po splnení podmienky budú cestujúci u dopravcu Arriva Liorbus zaradení do zlosovania o kredity na čipové karty v celkovej výške 505 €. Výsledky súťaže dopravca zverejní na stránke arriva.sk na konci októbra.

Pre žiakov základných škôl pripravila spoločnosť Arriva Slovakia výtvarnú súťaž s názvom Vianoce s autobusom Arriva. "Hlavným cieľom súťaže je zvýšiť záujem detí o ochranu životného prostredia a motivovanie k využívaniu verejnej dopravy na dopravu do školy či voľnočasové aktivity. Jednou významnou alternatívou ochrany životného prostredia je práve cestovanie verejnou dopravou – autobusmi," uvádza Arriva Slovakia na svojej webstránke. Pravidlá súťaže sú k dispozícii na stránke spoločnosti Arriva.

Komentáre

K tomuto materiálu zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 8 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.