Obmedzenie premávky MHD (28.10. - 11.12.2020)

Zavedený bude posilnený sobotný režim.

Od stredy 28. októbra do 11. decembra 2020 bude premávka liniek MHD v Liptovskom Mikuláši zabezpečovaná podľa špeciálnych cestovných poriadkov. Linky budú v pracovných dňoch premávať v rozsahu ako v sobotu, pričom vybrané linky budú počas špičiek posilnené pre zabezpečenie dopravy pracujúcich a žiakov. V cestovných poriadkoch na stránkach imhd.sk bude v pracovných dňcoh platiť stĺpec Pracovné dni a počas víkendov a sviatkov stĺpec Voľné dni.

Linky 10 12 a 13 nebudú premávať.

Namiesto linky 12 je možné k Vojenskej akadémii z Podbrezín ranný spoj linky 8 o 6:20, ktorý z Autobusovej stanice pokračuje na linke 5 k Vojenskej akadémii. V ostatných časoch je možné použiť linku 5 s prestupom na Autobusovej stanici na linky smerom na Podbreziny a opačne.

Namiesto linky 13 je možné z Ondrašovej použiť spoje linky 1, ktoré pokračujú na linkách 8 9 11 z Autobusovej stanice na Podbreziny. Z Podbrezín do Ondrašovej je možné použiť spoje liniek 9 11, ktoré z Autobusovej stanice pokračujú na linke 1 smer Ondrašová.

Komentáre

K tomuto materiálu zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 8 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.