Reply on: bobo39-solarisko #860:
5101 práve stojí na zastávke Spoločenský pavilón, v smere na kruhový objazd, došiel sem z umyvárky a vodič si ho ešte dolešťuje :o)
Doobeda som sa viezol s 536 a pred chvíľou som po príchode z mesta z okna zazrel 525.
Beriem spat
Sarko
Na 531 svietia vzadu reflektory, asi na zvýraznenie, že je to z KT8 najväčší džad (ktorým ho urobil jeho majiteľ, ale o tom radšej pomlčím...).