Po neviem akej dlhej dobe som teraz stretol 4ri revizorky v 1009. Aj tak neskontrolovali vsetky - ako stale
Dúfam, že 1011. 1008 aj 1014 ešte v pohode vydržia.
Len mi pijú krv jej odchody. Často nevhodne zapadajúci CP jej uberá na počte cestujúcich.

Sarko
Re #644 Nodes:
Pravdepodobne bude na prehliadke, možno z neho urobia aj "A"-čko, ale to by asi museli dosadiť čelný BUSE transparent. Tak sa nechajme prekvapiť.