Reply on: afeno #60394:
To je dobré,že dneškom to začalo,akurát som dnes videl ako šli na hokej dvaja vozíčkari od optimy a tá nízkopodlažná sa tam zišla. Neviem či by nebolo vhodné aj na linku 5 poslať nízkopodlažné KT, predsa len aj ztp chodia na takéto akcie.
Dispecer
A už si písal primátorovi / svojmu obľubenému poslancovi, aby napísal DPMK kedy chceš ten bus tam mať?