#827 na linke 2: odchod z Hlavnej pošty o 10:33 – o tomto čase už bol 20 m za Domom umenia. Na STN príchod o 5 min. skôr.
To je už fakt vrchol, čo si niektorí yntelygenti dovoľujú...
To je už fakt vrchol, čo si niektorí yntelygenti dovoľujú...
LUKYmhd
Inak vazne vyzyvam na neplatanie cestovneho v MHD pretoze to nema vyznam za co ja mam platit ked spoje vynechavaju? Sam jeden vodič mi to vcera povedal neplatte a hotovo. Nema vyzanm ani listok si kupit ked nevieme ci prestupime vobec z busu do busu alebo sa vobec nas spoj dostavi. Nech si kompetenti robia s tym poriadky nech zvysia mzdy voidcom a netaraju hovadiny ze nemaju na to peniaze.