Reply on: 381+383 #59423:
Uf, ďakujem za info. To sa mi páči taká rýchla reakcia. No dobre je to pravda, lebo L10 prišla o 9:54 na Spol. pavilón a mal na palubáku zobrazené 12 min. meškanie. No ale nepredpokladal som, že i už po rannej špička cca po 09 hod. ešte budú kolóny. A zvlášť je to smutné, že každý je citlivý na meškania nakoľko už premávajú len tie základné spoje na linkách.
Crossfire