Aj pre COMFORT - pokiaľ ale viem, dohodli sa (DP s výrobcom) na niečom takom, a bolo to hneď zo začiatku, po dodaní a spustení do prevádzky prvých 3 či 4 kusov PLUSIEK a na základe ohlasu cestujucich - teda nebolo to rozhodnutie zo dňa na deň (či z kusu na kus) .. určitá doba odvtedy už uplynula, a mám za to že preto sa aj spomínalo že prvých 10 ks už ostane v tej verzii sedadiel (bolo to ešte v roku 2014 o tom písane pokiaľ sa nemýlim) teda tých 30 dní už je "v pohode" - ak samozrejme neostalo len pri mediálnej bubline vtedy.. No ale asi áno - ak sa v počte tých sedadiel nič nezmenilo ani vo voze 812 ?
Nemáš pravdu ,dráhový úrad má na rozhodnutie 30 dní ale to závisí od doručenia potrebných dokladov a ich správnosti na daný úrad.Všetko závisí od žiadateľa a dráhový úrad rozhodne v zákonom stanovenej dobe.
Nechcem sa zastávať DPMK (božechráň), ale nie je tak jednoduché niečo urobiť z kusu na kus. Aj doplnenie sedačiek je zmenou technickej špecifikácie, ktorú musí schváliť dráhový úrad. A kto má skúsenosti s týmto úradom vie, že je pre nich problémom spraviť čokoľvek naviac alebo to schváliť.
Change view
You can search for more expressions divided by the space. Guidance for advanced search can be found here.
Astor