Reply on: master5228 #51425:
zrušenie fóra na základe detského hádania sa zopár jedincov určite nehrozí ? v minulosti bolo zablokované kvôli iným veciam, vtedy tu okrem ostrých slov a urážok aj padali mená, adresy, pomedzito sa bonzovalo a ohováralo... toto tu je nič ?
Presne ako písal tom393, fórum už raz bolo zrušené a ak bude takéto správanie pokračovať aj naďalej, zrušíme ho opäť. V konečnom dôsledku na to ale doplatia všetci, preto odporúčam pánom prehodnotiť svoju činnosť, resp. správanie v diskusii
...kľud ľudia ..
domosino
L15 3305
L16 5233 a L29 5227