1.) Áno, netvrdím, že nie je. To však nie je dôvod na nepoužívanie znamení cestujúcich na zastávkach.
2.) Nie, to je už tvoje prekrútené tvrdenie. Napísal som, že nutnosť využívať tak zastaranú technológiu, ktorá má veľmi obmedzené parametre (na dnešnú dobu) nie je na úrovni, nie dodržiavanie predpisov (veď to ku mne ani nepasuje).
3.) Opäť si protirečíš a opäť si sa v jednom riadku znegoval. Keď to aj za akokoľvek špecifických podmienok možné je, tak to nemôže byť nemožné.
3a.) Tou som šiel iba 75 km/h, či by stovku zvládla sa mi tiež nepozdáva, no ako vraví Nodes, T6 aj KT8 100 km/h prekročili (T6 115 km/h). Určite záleží aj od parametrov trate, tiež si myslím, že to bolo skôr na úseku s miernym klesaním.
eMareq