za minulu zimu, co som jazdil, sa mi zdalo, ze vyhybky boli vyhrievane OK, okrem dvoch, ktore stale robili problem... /aj mne sa pred vozom prehodili.../ Spoloc. Pavilon od Bernolakovej a Nam.Oslob smer stanica-Juzna Tr.
To mi došlo, že problém bol iný. A čo s tým majú mrazy? Slabé, alebo žiadne topenie, zamrznutá výhybka, námraza, utlačený sneh... A pri tom, ako sú tie jazyky vymleté im ani veľa netreba.
Re #33051 tbus: No jasné, to všetko vysvetľuje. Nenapadlo ma skôr, že chyba mohla byť aj niekde inde, ako v technickom stave výhybky.
ja tiež ? ideme zajtra za Kvitom,a darujem ti všetky 54 čo mam ? ? ? ? a ešte ti aj tabule darujem , 4085 nechce odpočivať,kukneš na ňu a vidiš ? ,ale len vyjadruje svoj nazor ?
s radosťou s Tebou vymením 40 za niečo iné ☺ , vidíš, 4085 by si už najradšej odpočinula a nedáš jej odpočinok večný, zato iné busy by makali s radosťou ?
Change view
You can search for more expressions divided by the space. Guidance for advanced search can be found here.
Crossfire