6247,6411 išla do Šace.?
6411 išla na GO do Levoče a aj potom sa vrati do Šace.Vodič z 6247 dostane voz 5220. ?
Re #2374 eMareq: nechcem sa chvaliť ja mam aj 1kčs neštiknuty listok ? Ked chceš nejake povymieňať daj vedieť. ?
Ano, takto by to mali pouzivat, je to kod linky 600 (ikona vozickara) a ciele 600 (Tallinska) a 601 (Detsky klub). V spodnom riadku preblikava "cez Triedu SNP a Nam. osloboditelov".
Je ale pravda, ze tym, ze na l. 60 je nasadzovany takmer permanentne 1 rovnaky voz a tym padom aj vodic, tak najcastejsie pouziva kod linky 600 alebo 970 (ikona vozickara) a ciel 960 (Vyhradena preprava).
Ad L60: Ano, podla sluzobakov zachadza spoj o 8:10 z Tallinskej medzi Amfiteatrom a Nam.MM k zast.Technicka univerzita. Potom existuje este spoj, ktory o 14:35 zacina na z.Technicka univerzita a ide smerom na Tallinsku, s prichodom tam o 15:01. Chcem este vyjadrit pocudovanie nad tym, ze niekto na tej linke aj videl nahodene cislo a ciel na displeji! wow
Sem tam vidam i ja L60 jazdiacu po Letnej, ale ten spoj tak riedko chodi, a mne je to i tak lauter fuk ci z NMM ide cez Komenskeho, Letnu a tak na Amfiteater, alebo cez Hviezdoslavovu, Csl. armady.
Ja viem, že po Letnej 60 nejazdí ale ja som ten istý autobus uvidel už viac krát na tej linke a na Letnej a na display-i mal logo vozičkára a nápis 60 TALINSKÁ
cez xxxxxxxxxxxxx.
A vážne ja si vôbec nevymýšlam.
Change view
You can search for more expressions divided by the space. Guidance for advanced search can be found here.
Furčan
6411 išla na GO do Levoče a aj potom sa vrati do Šace.Vodič z 6247 dostane voz 5220. ?
Re #2374 eMareq: nechcem sa chvaliť ja mam aj 1kčs neštiknuty listok ? Ked chceš nejake povymieňať daj vedieť. ?