Bm: velmi pekna vyprava, len keby tak na nasej Bratislavskej 37-cke isiel niekedy Solaris
. "nieje" sa pise: nie je (oddelene)
. Som rad, ze sa to tu rozbieha
. "nieje" sa pise: nie je (oddelene)
. Som rad, ze sa to tu rozbieha
11111111222222233333333344444445555555555666666666777777777778888888889999999999101010