Dnes nebol obsluzeny spoj linky 30 rano o 7:11 z Exnarovej, o 7:24 prisiel smerom od hornadskej na exnarovu 3511 s nahodenou PORUCHOU hned jak vysiel na exnarovu tak sa otocil a zase dakde odisiel, a tak som musel is s tym spojom co ide na 7:27. Dakujem DPMk ze som nestihol do skoly ?
Pred jedenástou videný
Apeer
36 01 1/12: 5232
36 02 1/22: 5243
36 03 1/32: 5234
36 04 1/42: 5239