Reply on: RDZ 50 #12955:
Presne tak, a nie ste jediní, čo ste ju videli, aj ja som ju videl. Zrejme treba Jeremiáša poslať k oftalmológovi... ? ?
vodič ma nalepený paper na palubovke že "pohýňaj sa na jednotke" a on furt len na dvojke...(cesta 8.20 od OD Beta) ? ?
?
I2i50
L15: 6410 ?
L17: 6412 ?
L20: 5243 ?
L36: 6402 ?
L54: 5501 ?