Reply on: *SOLARIS* maniak #12911:
sorry ale s akým meskanim? ved som na tej zastavke cakal aj s kamoškou celý cas až na dalsi spoj...možno ten solaris stihol dobehnut na jazero tam sa otocil a siel s5 inak si to neviem vysvetlit
4086 (56025) 4085 (56035) ? ?
dispecerka
55 035-6409
55 045-5213
55 055-5501
55 065-6286
57 015-5220
57 025-5202
57 035-6262
57 045-5006