Discussion Forum › General Discussion

Add post

Add reply

Edit comment

Login
Password
You can attach up to 5 files in JPG, PNG, GIF and PDF format (max. 32 MB). You can add description to each file. By uploading files you agree with Terms of use.
teda Košičan ty si si nabil isic este niekedy v auguste od 1.9. do 30.9. ? a pisalo ti v terminaloch dpmk ze ti zlava na mhd plati aj v septembri?
lebo na isic-och z tuke pise zlavu na terminaloch dpmk len do konca augusta
Reply on: Abcdefgh #63493:
vacsina ma zapis v auguste minimalne FEI-ka BERG SjF a HF maju v auguste ostatne neviem. Hej ale iba pre prvy rocnik im to takto plati kedze druhy tam musia tiez saskovat to viem od kamarata v druhaku kedze DPMK mu neplati ale na vlak mu uznavaju
Reply on: tomik55 #63491:
nie vsetci studenti tuke maju zapis v auguste. ti co ho mali v auguste, automaticky im plati isic uz od zapisu, niektori maju zapis az v septembri
Reply on: veteran #63488:
mal by si zajst na dpmk , lebo uvt s tym nespravi nic
Reply on: veteran #63488:
Potom napis co a ako lebo ja som student prveho rocnika na TUKE a mne ide v pohode ale neviem ako buduci rok tak tu napis daco take alebo na mail ze ako si dopadol.

Re #634900 Košičan Tuke ma zapis koncom augusta a tam si to mozes predlzit mi sme uz mali dopravnu cast aktivovanu ale ostatny neviem ako mozem sa spytat v rodine ze ako s timi ISIC-mi to funguje kedze tiez chodia na TUKE
Reply on: veteran #63489:
to uz ani u mna preto som musel takto ... u nas na UPJS budeme mat prolongaciu az po zapise co mam 19.9. az ptm mozem veselo dalej nabijat 😃 nwm ako to mate na TUKE 😃
Reply on: Košičan #63486:
a keď si chcem nabiť dajme tomu od pondelka? To už u mňa nie je možné.
Reply on: Abcdefgh #63485:
Neviem, v čom je problém. Ja potrebujem mesačník, no som nútený (neviem kým a prečo) cestovať na elektronickú peňaženku. Kredit mi sťahuje polovičný - 0,23€ za 30 min.

V pondelok sa idem informovať na ÚVT TUKE. Je predsa nemysliteľné, aby ma teraz držali "v šachu", lebo šaškujú s posúvaním platnosti. Školský terminál mi ukazuje platnú zľavu na MHD, SAD, ŽSR do 30.9.2012, no automaty DPMK (aj ePCL na DPMK) majú iný názor.
Reply on: Košičan #63486:
a na papieriku mam napisane ... platnost zlavy: 30.9.2011
Reply on: Abcdefgh #63485:
ako sa neda nabit ked mi na ISIC nabili od 1.9.2011 do 30.9.2011 ??
Reply on: veteran #63484:
na zssr plati ta zlava aj na sad. ale na mhd asi nie. teda mesacnik sa nabit neda, ale co ak sa preukazem isicom ked budem mat zlavneny papierovy listok
Reply on: jt #63481:
V ISIC-och je teraz riadny bordel. Nálepka je len vizuálne predĺženie - zľavy mimo MHD/SAD/ŽSR. Ja som mal pôvodne nastavenú platnosť do 30.9.2011, no počas júna sa mi zázračne skrátila do 30.8.2011.

1. septembra mi kartu automaticky predĺžili do 30.9.2012 (podľa školského terminálu). No automaty DPMK mi veselo vypisujú, že zľavu mám len do 30.9.2011 a teda si mesačník nabiť nemôžem. ?
Študenti vyšších ročníkov VŠ, ktorí už vlastnia BČK, využívajú zľavnené cestovné v priebehu
mesiaca september 2011 na základe BČK s aktivovanou dopravnou časťou do 30.09.2011 a
holografickou známkou na akademický rok 2010/2011.
Od 01.10.2011 platia všetky BČK VŠ len s aktivovanou dopravnou časťou a holografickou
známkou platnosti BČK (prípadne predtlačenou platnosťou) na akademický rok 2011/2012.

to plati pre zelezicu
Reply on: Abcdefgh #63480:
ja mam tiez ISIC a bol som v DPMK a 30 dnove cestovne mi slo nabit do 30.9.
Reply on: Abcdefgh #63480:
Si si istá, že to u iných dopravcov platí aj v septembri? aj ja mám nálepku 09/2011, neznamená to, že len do tohto dátumu? Aspoň ja som si to tak vykladal, keď mi automat pred týždňom ukázal platnosť zľavy do 31.8...
som studentka a mam isic, zlavu na mhd mi po prilozeni na pristroj ukazuje len do konca augusta, lenze mne isic plati do konca septembra, mam tam aj tu nalepku ze som student do 9/2011.. vo vlakoch aj sadkach tu zlavu uznavaju. v mhd je to ako? musim si kupovat cely listok pokial nepojdem na zapis a aktivuju mi zase isic? lenze nieje to fer ked som student a musim si kupovat cele listky ?
Reply on: veteran #63476:
dakujem ? ? ale ta tak to vyzera ? ? ? ? ?
Reply on: Black Classic #63455:
dik za rady, ale som zena a urcite v noci nebudem chodit sama peso ..
Reply on: veteran #63476:
Ešte malý dodatok - aj tu to vyzeralo na čiernu stavbu. Dlažba/chodník v mieste pôvodne plánovanej cesty.

http://img685.imageshack.us/img685/1020/beznzvu3s.jpg

Už to vyzeralo, že začnú pokladať dlažbu aj do priestoru, kde mala byť cesta, no nakoniec ju dali len tam, kde to mali povolené. Čo urobia zo zvyškom???
Reply on: jt #63473:
Spýtaj sa kompetentných. Jeden taký sem občas zavíta. Projektová dokumentácia bola schválená. Nechápem, ako je to možné, keď regulačný plán napr. počíta so zastávkami AD a TD na južnej strane a v severnej ponecháva SKUTOČNÚ pešiu zónu s obsluhou električkami a komunikáciou pre zásobovanie. Načo je potom regulačný plán? Je to omaľovánka pre inžinierov alebo záväzný dokument???

Najmä ma zaujíma, ako sa investor vysporiada s týmto v skutku nádherným súostrovím: http://img577.imageshack.us/img577/3600/beznzvu1el.jpg

Re #63474 tomik55: ? Výborná paralela s komplexným číslom. ? Palec hore!

Re #63475 Tatranka: Ja navrhujem pomenovanie Raši-Popikovo priestranstvo. Už máme Raši-Titlov retardér na Fejovej ? . Ešte by sa mohlo niečo na okolí pomenovať po Knapíkovi a Trebuľovi a budeme mať hotovú galériu vinníkov celého súčasného stavu.

Change view

Structure
Order
Posts on page

Search in topic

Search text
Date from
Date to
You can search for more expressions divided by the space.
Guidance for advanced search can be found here.