Reply on: Dispecer #63526:
akoze debil niesom ani zdaleka, viem ako sa kopiruju stranky, ale hodil si sem odkaz na fotku, nie kazdy je prihlaseny na fb alebo nie kazdy ma pridanu tu skupinu, takze ten obrazok by si nepozrel.ja som sem posielala link konkretne na obrazok .jpg a nezobrazilo ho
Abcdefgh
lebo na isic-och z tuke pise zlavu na terminaloch dpmk len do konca augusta