Discussion Forum › General Discussion

Add post

Add reply

Edit comment

Login
Password
You can attach up to 5 files in JPG, PNG, GIF and PDF format (max. 32 MB). You can add description to each file. By uploading files you agree with Terms of use.
Reply on: SHORTY #34744:
Ta so? Končíš(te) s košickým žurnálom? ? ? ?
Reply on: Peter55 #34746:
V tom linku
Reply on: SHORTY #34744:
Koho čoho posledne fotky?
? ako cestujúci si takéto veci určite nevšimnete ?
http://foto.prazsketramvaje.cz/jine/kosice/2008/15072008/index.php
posledné fotky ?
Reply on: Isidor #34742:
Skúšal som, no stále bola obsadená ? .
Reply on: DM 904.001 #19689:
jej, to už je 15ho? Skúšal niekto už tú bezplatnú tel. linku s informáciami o NLV? ?
[0800 185 145 (od 15.7. do 15.8. 2008 v prac. dňoch 7-15 hod)]
Reply on: tbus #34737:
mozeme pokracovat: Predvcerom som si to skusil - Od Kauflandu na Popradskej k Magistratu som bol pesi rychlejsie ako trolej.
SOU Dopravne - Spolocensky pavilon - v spicke som skor peso ako elektrickou.
Moyzesova - ist od Buzne k malemu Tescu po vlastnych je ovela lepsie ako vyuzit MHD ktorymkolvek sposobom.
Z LII som pri hlavnej poste skor krizom napeso ako MHD.

Zaujimavostami su vyhodnejsie prestupy medzi elektrickami pri plavarni a pri Dome umenia ako priamo na NO.
Reply on: 810zssk #34720:
"Užívatelia musia prevádzkovať min. 3 ks autobusov rovnakého typu, ako je uvedený v ponuke, s výnimkou motora, ktorý môže byť EURO III alebo EURO IV." ?
tá mapa sa volala Košický pešochod alebo Necestovný poriadok - zaujímavosťou je, že je na naj vyznačená Cyrilometodská ulica, ktorá sa nachádza medzi Kostlivého a Zámočníckou.
Reply on: Axel #34736:
na tu mapu pamätam, krokoval ju znamy "Pesiak Puci". Planovala sa aj mapa kosickych krciem, aj sme spolu mali 2 potulky ale potom z toho zislo
Reply on: Axel #34736:
v sucasnosti jedno z takych miest je medzi zast. Stodolova a OC Optima, kde napr. v sedle 15ka ku optime ide minutu pred 10tkou a vacsinou ti ktori z tej 10tky chceli prestupit ale nestihli (vlastne by ani nemali) a sli okolo internatov peso pridu ku optime skoro naraz s 15kou ?
Reply on: tbus #34732:
onehda existovala pesia mapa kosic s casmi. Vyslo to ako priloha tusim este vo vecerniku. Pred rokom sme to vyhrabali na chalupe a spalili.
Ono na viacerych miestach sa viac oplati is pesi ako vyuzit MHD. A to je uz skutocne na povazenie.
Reply on: TA #34734:
ups, chyba : sami ?
Reply on: absik #34731:
no hej, program pozerá na tie 2 zasávky ako na 2 rôzne - aj preto stojí za počudovanie takéto pomanovanie.
Na 2. strane nerobme z turistov až takých blbcov -
prečítať CP si vedia aj samy. ?
Reply on: tbus #34732:
problem by mohol nastat, keby pri zastavke MHD bolo nejake pohostinske zariadenie, vtedy sa casy mozu poriadne natiahnut (co v konecnom dosledku potvrdzuje Einsteinovu teoriu relativity a dilataciu casu) ?

Iny problem by mohol nastat pri uz spomenutej zastavke Lunik IX... tam zase hrozi ze cestujuci prepadne za horizont udalosti a z ciernej diery sa uz nevynori
Reply on: absik #34728:
v tom novom LV by sa poriadky liniek na zastavkach mohli vytuningovat tak zeby pri nasl. zastavkach a casoch kedy tam spoj dojde bola napisana v dalsom stlpceku minutaz tzv. "turisticka" za kolko minut dojdete na danu zastavku peso, aby si to vedel cestujuci vyratat ci sa mu oplati cakat na dalsi vynechany spoj alebo ma ist radsej pesobusom

Nejak takto:
0 (0) Madridska
1 (3) Nadchod
2 (6) Miestny urad
3 (10) Kostol
?
Reply on: 810zssk #34729:
? ?

Re #34730 TA: Jasne. Ale ak sa niekto (nahodny turista) na zastavke "Podhradova" opyta, ako sa dostane na Dumbiersku, tak ho nikto neposle L16 na Poliansku, aby nasledne prestupil na L12/L16 smer Podhradova, ale povie mu rovno, aby siel peso na Dumbiersku.

Alebo sa skus na to pozriet ako program, nie ako clovek: program netusi, ze Botanicka zahrada je vlastne Stadion TU, treba mu to extra povedat 🙂
Reply on: absik #34728:

Botanická záhrada a Štadión Technickej univerzity je tá istá zastávka, ktorá bola nezmyselne premenovaná v 1 smere na Botanickú záhradu - veď treba nejako znepríjemniť život cestujúcim, nie? ? ( Dom umenia a Krajský súd - obdobný prípad )

Inak, takých kombinácií môžeš urobiť mnoho. Pomaly každé 2 zastávky vedľa seba. ? Ale u niektorých to nemá praktický zmysel. Ak niekto chce vystúpiť napr. na Podhradovej, tak predsa nevystúpi už na Ďumbierskej, ale pôjde rovnakým spojom až ďalej a podobne.
Reply on: absik #34728:
"Luník IX, rázcestie - Luník IX, sídlisko" - ja by som turistovi povedal radsej nech tam nejde ? ? ?

Change view

Structure
Order
Posts on page

Search in topic

Search text
Date from
Date to
You can search for more expressions divided by the space.
Guidance for advanced search can be found here.