ak ti môžem poradiť, tak maj radšej zatvorenú kabínku, lebo pyrotechno je vždy a všade prítomné !!!!! ☠ ?
Páči sa mi to viac aj preto, že busboard je len na autobusoch, tak ako potom volať boardy na električkách a trolejbusoch? ?

SHORTY
A čo tak TRAMBOARDY a TROLBOARDY ??? ? ? ☺ ? ? ?