Reply on: igino #9119:
bud posypovali len výhybky, ktoré nie sú vyhrievané alebo aj trať a to zrejme smyčku, lebo po napadnutí snehu tam nebol žiadny prejazd a cez deň sa topí a v noci mrzne....... a "zjazdnosť trate" v noci nejazdila....
?

eMareq
Dopoludnia = do 12tej hodiny
Napoludnie = 12ta hodina
Popoludni = po 12tej hodine
it's so easy