Reply on: pete. #8481:
az take samozrejme to nie je, pretoze maju byt farebne odlisene rozne druhy a prave od 16 rokov je uz potrebne predkladat potvrdenie o navsteve skoly ... takze, tipujem, mozu byt tieto karty odlisne od tych do 15 rokov...
takze aby ste na revizorov nenadavali zas
LUK
http://www.imhd.sk/bb/index.php?w=372f2833232930ef392b342f26ea&styl=8&typ=tam272&no=0&id=27302aeef1f021edf0f4f0f1212322ed21