A byva aspon niekde v okoli? S tym parkovanim pravda, ako sa spoplatnilo pri Tip Tope, tak sa auta presunuli na tamojsi chodnik, ked ten spoplatnia, asi sa presunu na SNP a na Amfik ?
Co sa tyka MHD, cakam dlhodobu konzervaciu sucasneho stavu teda pomaly to bude upadat.
Co sa tyka MHD, cakam dlhodobu konzervaciu sucasneho stavu teda pomaly to bude upadat.
veteran
Vety: Nám stačia aj také. Nemáme koho voziť. Z klímy bolí hlava. Prirodzené vetranie je najlepšie. Majú ich aj v Čechách. Brno náš vzor na večné časy. Nevieš si vyšliapať tie dva schodíky? Čo sa máš čo prechádzať po vozidle?
...som si nevymyslel a ani som ich ja nevyslovil. Ani som nevravel nikdy nič o bakelitových krabiciach.
O tom, či je to pre Košice to najlepšie, sa dá polemizovať a už sa aj napolemizovalo. Vetu, že to pre Košice stačí, beriem ako snahu o legitimizovanie nenormálneho stavu, ktorý v Košiciach vládne dlhé roky. Absolútna nerozhľadenosť, totálna neúdržba ničoho atď. Pointa tu nie je Taškentwagen ako taký, ale postoj k pomerne závažným veciam, ktoré sa roky (desaťročia) neriešia a ani sa nebudú, lebo však nám to stačí aj tak.