Reply on: 110mat110 #77437:
tu kdesi v diskusii uz bolo urcite spominane, ze varia by nemali ist na 6 a 9, teda 2 a 4 bude kapacitne posilnena, 3 svojim sposobom tiez a oslabena bude len 7, ktora by o zvladnut mohla (kedze bude posilnena 3)
V Nemecku by jedno obratisko a 250-metrový úsek s jednou križovatkou spravili do týždňa. To len na Slovensku má každý na všetko čas.
veteran
Ostfriedhof Gleiskreuz (čierna 1): od mája do novembra t. r.
Derbolfinger Platz Wendeschleife (čierna 8): od júna do augusta t. r.
http://www.gemeinde-gruenwald.de/_obj/EE0ED36B-07A2-4188-803E-B16C1342E7F2/inline/Infoheft-Bau-Ostfriedhof.pdf
Tá slučka je menšia, než naša Havlíčkova či Amfiteáter, dvojkoľajná, no bez koľajových spojok či vratnej koľaje. Keďže sa tam spomína "Gleiserneuerung" a nie "Sanierung", beriem, že ide o celkovú obnovu (tieto končiny Mníchova nemám overené na vlastné oči).
Takže termíny MEU sú s týmto minimálne porovnateľné. Dúha je niečo celkom iné, Kuzmányho mala byť hotová do konca októbra m. r., maximálne do Vianoc (ak by sme pripustili nezrovnalosti v projekte).