Neberte to ako provokáciu, ale asi ste včera nezachytili v spravách RTVS :
http://www.rtvs.sk/televizia/archiv/7600/58752
v 00:32:15 Košice majú rozpočet, rozvíjajú dopravu / dole kliknuť /
tu je k pražským električkám / ak to tu nebolo/ asi by ste mali informovať súdruha Primátora lebo asi má zlé info / podla jeho vyjadrenia /
zmeny v 15T
http://byznys.lidovky.cz/tramvaj-pro-prahu-v-novem-vrati-se-plastove-sedacky-celo-bude-zlute-1pp-/doprava.aspx?c=A150128_230200_ln-doprava_pave
PS neberte to ako výsmech ani urážku mne sa varia v celku páčia ale skôr Brnenské teda LF2 nie plus ale v BA sú asi krajšie o kvalite a "modernost" Varií to nemá nič len čisto ako šotous.
?
http://www.rtvs.sk/televizia/archiv/7600/58752
v 00:32:15 Košice majú rozpočet, rozvíjajú dopravu / dole kliknuť /
tu je k pražským električkám / ak to tu nebolo/ asi by ste mali informovať súdruha Primátora lebo asi má zlé info / podla jeho vyjadrenia /
zmeny v 15T
http://byznys.lidovky.cz/tramvaj-pro-prahu-v-novem-vrati-se-plastove-sedacky-celo-bude-zlute-1pp-/doprava.aspx?c=A150128_230200_ln-doprava_pave
PS neberte to ako výsmech ani urážku mne sa varia v celku páčia ale skôr Brnenské teda LF2 nie plus ale v BA sú asi krajšie o kvalite a "modernost" Varií to nemá nič len čisto ako šotous.
?
Sheep221
Ku elektrickam: Ked uz nic ine, ine znacky elektriciek maju minimalne lepsi vonkajsi dizajn a lepsie vyrieseny interier. Davat referencie ku tvojej otazke z vyssieho prispevku nema vyznam, je uplne zbytocne dokazovat kolko krat sa pokazila nejaka siemens elektricka(ked naproti 14Tckam nikde nemuseli odstavit cely vozovy park SD100-viek alebo Combin, ak vobec odstavit nieco), ci technickym chybam u skodoviek(na nete je toho tak vela ze daco najdes aj so zavretymi ocami za par sekund).
Nie je ani tak podstatne, co je konkretne zle alebo dobre, podstatne je, ze tito sotodogmatici nevidia nic ine ako skodu, keby mali aspon podareny dizajn alebo nizku poruchovost, dobre vyrieseny interier, nizsiu cenu atd, tak by to bolo ine, ale nic z toho a niekto sa tu snazi krvopotne tvrdit ze to pravda nie je kde je to fakt reality, samozrejme beriem ze nie vzdy sa veci podaria, ale usri ako forest tuto primitivnu vec pochopit nedokazu.