Reply on: Dispecer #75440:
Ďakujem. Nejdem túto tému naťahovať, opýtam sa iba jednu otázku:Myslíte si, že je správne, že sa obnovenie dopravy na Hlavnej neobjavilo v terajšom výhľadovom pláne (a to ani len medzi "červenými" projektami s najnižšou prioritou)?
Inými slovami: Potrebujeme ako mesto dopravu na Hlavnej alebo je to dobový prežitok, ktorého návrat by nič nepriniesol?
Davidoshmhd