Bohuzial, zakladna vlastnost internetu - je dostupny vsetkym, vratane psychotikov.
Inak, zaujimave je, ze "dopravna uchylka" byva casto zdruzena s dalsimi psychickymi uchylkami - iste ste si mnohi uz niekedy na nejakom dopravackom zraze povedali nad nejakym individuom, ze preboha, co ten robi tu a nie na uzavretom oddeleni. Plus este na dopravne weby s radostou chodia nevyburene deti, ktore su nadsene z toho, ze ostatni musia citat ich vyplody.
Kazdopadne nie je na svete tej sily, ktora by psychotikom a detom zabranila pisat na diskusne fora. Nepomaha ani nadavanie, ani ignoracia, ani slusne vysvetlovanie, ani ban na IP, ani ban na prezyvku, proste nic. Nanestastie.
off topic: fakt prijemna zabava prehrabavat sa tu cez wap kopou somarin... mohol by to admin zmazat a bloknut IP adresy z ktorych sem chodi to individuum?
ahojte všetci DePeeMKom posadnutí, bud ste fakt fanatici, alebo ste niektori z kancelarii co sa nudia tak tu piseu same nezaujimave somariny ktorymi som sa zaobral pred "100" rokmi. cavte blbouni
qwertak
Električové linky 5,R1 Platí od: 2.1.2004
NS: 4.34 hod
OZV: 4.51 hod
R1 5.07 ŽS - VA USS 5.36
R1 6.23 VA USS - ŽS 6.52
Žel.stanica 7.29 8.29 9.29 10.29 11.29 12.29 13.29
OC Optima 7.44 8.44 9.44 10.44 11.44 12.44 13.44
OC Optima 7.46 8.46 9.46 10.46 11.46 12.46 13.46
Žel.stanica 8.01 9.01 10.01 11.01 12.01 13.01 14.01
Ukončenie služby: 14.07 hod